Clean-Ox prowadzi działalność gospodarczą przez stronę cleanox.pl. Dystrybucja / wysyłka urządzeń możliwa na terenie: Polska, Czechy

Generatory wody ozonowanej Tersano to profesjonalne urządzenia produkujące wodny ozon do czyszczenia powierzchni, sanityzacji i dezynfekcji.

Karta charakterystyki środka chemicznego dostępna na żądanie.

Woda ozonowana z urządzenia Lotus Pro i iClean mini skutecznie zabija bakterie, wirusy i grzyby. Czyści wszelkiego rodzaju powierzchnie.

SAO (stabilny ozon wodny) z generatora Tersano zastąpi tradycyjne środki chemiczne zamieniając sprzątanie na ekologiczne (bez chemii).

Wszechstronne i skuteczne działanie ozonu w procesach oczyszczania jest już znane na rynku.

 

Kanadyjska firma TERSANO wynalazła i opatentowała technologię pozwalającą wtłoczyć ozon do wody, dzięki czemu otrzymujemy wodę ozonowaną (AO – Aqueous Ozone) – skuteczny środek czyszczący do praktycznie wszelkiego rodzaju powierzchni (blaty, okna, podłogi, płytki ceramiczne, baterie umywalkowe, lustra, elementy stali nierdzewnej, dywany).

 

Najlepsze korzyści z utrzymania czystości przez stosowanie wody ozonowanej otrzymamy wtedy, gdy odpowiednie stężenie ozonu w wodzie utrzyma się jak najdłużej. Firma TERSANO oferuje urządzenia, które wytwarzają wodę z ustabilizowanym ozonem (SAO – Stabilized Aqueous Ozone), utrzymującym się nawet do 6 dni!

CLEAN-OX jest autoryzowanym dystrybutorem

TERSANO INC. - producenta opatentowanych dozowników SAO, które łączą wodę kranową
z ozonem tworząc bezpieczny, wysoko wydajny SAO (Stabilized Aqueous Ozone)

Stabilizowany Wodny Ozon.