BubbleFlush Waterstop pomaga w czyszczeniu górnej części miski WC bez użycia środków chemicznych. Ponieważ BubbleFlush działa jedynie pod lustrem wody to aby wyczyścić górną część miski WC, konieczne jest podniesienie poziomu wody. BubbleFlush Waterstop to blokada dopływu wody, która zamyka syfon, umożliwiając napełnienie miski WC wodą po naciśnięciu przycisku spłukiwania. Po procesie czyszczenia uchwyt blokady wody BubbleFlush Waterstop można lekko pociągnąć do góry, aby woda mogła spłynąć przez blokadę.

BubbleFlush Waterstop

A co z górną częścią miski WC?

  • Umieść BubbleFlush pod wodą i naciśnij przycisk.
  • Możesz usłyszeć delikatny brzęczący dźwięk. Większość dźwięków ma częstotliwość, której my, ludzie, nie słyszymy.
  • BubbleFlush szybko wykonuje szereg pomiarów podczas procesu czyszczenia i ustawia najbardziej optymalny poziom czyszczenia dla każdej usługi sprzątania.
  • Wskaźnik LED obok przycisku świeci się podczas czyszczenia
  • Wskaźnik LED wyświetla teraz stan baterii.
  • Gdy napięcie akumulatora osiągnie 10%, będzie to oznaczać, że można naładować BubbleFlush. Gdy tylko wskaźnik LED wyświetli ten status, BubbleFlush może być użyty do wyczyszczenia około 10 toalet. Dzięki temu możesz ładować akumulator w dowolnym momencie.

Zrównoważone czyszczenie
z BubbleFlush

Używając BubbleFlush, codzienne i okresowe środki czyszczące do WC stają się zbędne. Korzystanie z BubbleFlush pozwala zaoszczędzić 1,5 - 3 litra chemii na jedną miskę WC rocznie. Ta innowacja ogranicza również zużycie plastiku, odpadów, transportu i wody. Przekłada się to na zmniejszenie śladu węglowego. Inne korzyści obejmują czystsze ścieki i lepszą gospodarkę odpadami. Używając BubbleFlush, personel sprzątający jest mniej narażony na działanie środków chemicznych. 

Jest pierwszym na świecie aktywnym systemem do czyszczenia toalet, który czyści toalety bez użycia niebezpiecznych dla ludzi i środowiska środków chemicznych.

Ten opatentowany produkt wytwarza ultradźwiękowe wibracje. Wibracje te wytwarzają małe, silne pęcherzyki powietrzne wewnątrz wody, które ostatecznie implodują z siłą, aby błyskawicznie usunąć wapno i przylegający brud. BubbleFlush jest trzymany w misce WC, gdzie nie jest wymagana żadna siła fizyczna ze strony pracownika sprzątającego.

BubbleFlush

BubbleFlush wykorzystuje wyłącznie wysokiej jakości komponenty przemysłowe.
Przewidywana żywotność BubbleFlush to 3 lata w oparciu o codzienne użytkowanie przez firmy sprzątające. BubbleFlush ma roczną gwarancję.
Stosowana jest wyłącznie bateria najlepszej jakości. Dzięki temu jego pojemność jest gwarantowana na lata użytkowania. Gwarancja na akumulator wynosi jeden rok lub 300 ładowań.
BubbleFlush może wyczyścić do 90 misek WC na jednym naładowaniu.

Aby naładować baterię, zdejmij uchwyt i podłącz do ładowarki.

Użytkowanie

Elektronika i akumulator