Lista patogenów przetestowanych na skuteczność SAO - pobierz PDF

Biuletyn Tersano w sprawie Koronawirusa z dnia 18.08.2020 - pobierz PDF

(Tłumaczenie Clean-Ox listu zamieszczonego na stronie www.tersano.com - oryginał dostępny: link)

18 sierpnia 2020

Wyniki testów TERSANO SAO

Zwracamy się do naszych wszystkich Klientów i partnerów, aby przedstawić najnowsze informacje na temat środka Tersano SAO® odnoszące się do deklaracji skuteczności na SARS-CoV-2 (Koronawirus).

 

W naszych najnowszych testach środek SAO był testowany przeciwko zatwierdzonemu obiektowi zastępczemu dla SARS-CoV-2, którym jest Coronavirus/MHV-3. MHV-3 (mysi koronawirus / Murine Hepatitis Virus) jest jednym z zatwierdzonych obiektów zastępczych ponieważ należy do tej samej kategorii (Betacoronavirus) co SARS (SARS-CoV), MERS (MERS-CoV) i COVID-19 (SARS-CoV-2). W trakcie testów przeciwko MHV-3, laboratorium wykonało również testy przeciwko wirusa grypy typu A (H1N1), wirusa odry i syncyntialnego wirusa oddechowego (RSV).

 

Z przyjemnością ogłaszamy, iż środek Tersano SAO był skuteczny w eliminowaniu >99,99% (>4-log) wszystkich czterech wirusów osłonkowych z czasem ekspozycji wynoszącym 1 minutę. Prosimy o zapoznanie się z naszą najnowszą listą patogenów.

 

Co do naszej dalszej fazy testów, zostaliśmy poinformowani przez kilka różnych laboratoriów, że niebawem będą oferować testy skuteczności przeciwko SARS-CoV-2, czynnik sprawczy COVID-19. Laboratoria te są w fazie przygotowywania zapasów wirusa, przygotowywania procedur wykonalności testów, oraz opracowywania protokołów z testów, które są zgodne z wymaganiami organów regulacyjnych.

 

Proszę o kontakt w sprawie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości bezpośrednio ze mną lub z naszymi partnerami na całym świecie.

Życzymy Wam dużo zdrowia.

 

Podpisane: Steve Hengsperger - President