Zwracamy się do naszych wszystkich Klientów i Partnerów aby przekazać najnowsze informacje odnośnie rozwiązań Tersano SAOTM dotyczące deklarowanej skuteczności działania na SARS-CoV-2 (Koronawirus).

 

W trakcie naszych ostatnich testów, substancja SAO była testowana przeciwko zatwierdzonego obiektu zastępczego dla SARS-CoV-2 jakim jest Koronawirus/MHV-3. MHV-3 (Mysi koronawirus / Murine Hepatitis Virus) jest jednym z zatwierdzonych obiektów zastępczych, ponieważ należy do tego samego rodzaju (Betacoronavirus) jak SARS (SARS-Cov), MERS (MERS-CoV) oraz COVID-19 (SARS-CoV-2). W trakcie testów na MHV-3, laboratorium jednocześnie wykonało testy przeciwko Świńskiej Grypie A (H1N1), Odrze i syncytialnego wirusa oddechowego (RSV).

Z przyjemnością informujemy, że substancja Tersano SAO była skuteczna w eliminowaniu >99,99% (>4-log) w przypadku wszystkich 4 wirusów z osłoną w trakcie działania 1 minuty. Proszę o zapoznanie się z naszym zaktualizowanym zestawieniem patogenów.

 

Do naszej następnej fazy testów, zostaliśmy poinformowani przez różne laboratoria, że niebawem będą oferować testy skuteczności przeciwko SARS-CoV-2 – czynnik sprawczy COVID-19. Laboratoria są w fazie przygotowania zapasów wirusa, dopracowania wykonalności oraz opracowania protokołów z testów zgodnych z wymaganiami organów regulacyjnych. Planowane rozpoczęcie testów jest na czerwiec.

 

Proszę o kontakt w sprawie wszelkich pytań lub wątpliwości bezpośrednio do mnie lub naszych partnerów na całym świecie.

 

Życzymy zdrowia.

Podpisane: Steve Hengsperger - President

Wyniki testów SAO przeciwko koronawirusa MHV-3

20 kwietnia 2020

BIULETYN TERSANO W SPRAWIE KORONAWIRUSA

(Tłumaczenie Clean-Ox listu zamieszczonego na stronie www.tersano.com - oryginał dostępny: link)

Biuletyn Tersano w sprawie Koronawirusa z dnia 20.04.2020 - pobierz PDF

Lista patogenów przetestowanych na skuteczność SAO - pobierz PDF