Zwracamy się do wszystkich naszych Klientów i Partnerów, aby przekazać naszą najnowszą aktualizację dotyczącą skuteczności środka Tersano SAO® w walce z SARS-CoV-2 (koronawirus).

 

Niezależne laboratoria z całego świata nadal oceniają i potwierdzają skuteczność wody ozonowanej w walce z wirusem SARS-CoV-2 (wirus wywołujący COVID-19).

W ostatnich testach przeprowadzonych przez Fujita Health University w Toyoake, Aichi, Japonia, różne stężenia zostały przetestowane, ustalając wartość C/T dla wirusa. Roztwór był dozowany
za pomocą urządzenia iClean mini dostarczonego przez lokalnego dystrybutora. Na podstawie tych testów potwierdzono, że roztwór SAO o stężeniu 0,7 ppm zabija > 99,9% wirusa SARS-CoV-2 przy czasie ekspozycji wynoszącym 30 sekund. Po 10 sekundach czasu ekspozycji osiągnięto redukcję 99,7% przy 1,2 ppm na wyjściu z dyszy tego ręcznego urządzenia.

 

Aby dodatkowo poprzeć ten sam wniosek, wyniki z University of Queensland w Australii wskazują, że środek SAO inaktywował dwa różne izolaty wirusa SARS-CoV-2. Publikacja dotycząca wyników badań jest w przygotowaniu, co obejmuje testy z użyciem filtra SAO-24. W tej chwili szczegóły nie mogą być ujawnione, gdyż oczekują na publikację w czasopiśmie naukowym. Pozytywne wyniki tego badania zostaną ujawnione tak szybko jak to możliwe.

Podobnie w Universidade Estadual Paulista (UNESP), University of São Paulo (USP), Brazylia Faculdade de Medicina de São José do Rio Preto (FAMERP), Brazylia, testowano przy użyciu wodnego ozonu o stężeniu 0,60 ppm z czasem ekspozycji 60 sekund, gdzie > 99% wirusa
SARS-CoV-2 było inaktywowane.

 

Firma Tersano zobowiązuje się do wykonywania dodatkowych testów w kierunku wirusa
i zatwierdzonych wirusów zastępczych ponieważ uważamy, że nigdy nie będziemy mieć wystarczającej ilości danych, aby wesprzeć skuteczność naszego rozwiązania SAO.

 

Prosimy o kontakt z wszelkimi pytaniami lub wątpliwościami. Życzymy wszystkiego najlepszego
w 2021 roku. Bądź bezpieczny.

 

Podpisane: Steve Hengsperger - President

 

WYNIKI TESTÓW NA COVID-19

25 stycznia 2021

(Tłumaczenie Clean-Ox listu zamieszczonego na stronie www.tersano.com - oryginał dostępny: link)

Biuletyn Tersano w sprawie Koronawirusa z dnia 25.01.2021 - pobierz PDF

Lista patogenów przetestowanych na skuteczność SAO - pobierz PDF