Otrzymujemy wiele pytań w sprawie COVID-19 koronawirusa. Większość z nich brzmi czy SAO działa skutecznie na wirusa?

 

Naukowa nazwa Koronawirusa to „coronaviridae”. Wirus coronaviridae zalicza się do grupy wirusów najłatwiejszych do zabicia. Coronaviridae sklasyfikowany jest jako wirus „z osłoną”. Zgodnie z globalną społecznością naukową: „Wirusy z osłoną są najmniej odporne… jak tylko osłona zostanie uszkodzona, całość wirusa zostaje zniszczona neutralizując w ten sposób jego zakaźność.” Stabilny wodny ozon (SAO) zabija takie jak te wirusy szybko i łatwo. W załączniku znajduje się lista wszystkich wirusów, które są zabijane dzięki SAO ze skutecznością rzędu 99,99%. Koronawirus jest właśnie taki jak te inne wirusy.

 

W związku z powyższym, główny inspektor medyczny głównego szpitala w Wuhan w Chinach, zamówił 300 szt. urządzeń iCleanTM mini oraz 20 dozowników SAO (Lotus Pro) do używania w szpitalu w celu sanityzacji i dezynfekcji. Jest świadomy siły stabilnego wodnego ozonu (SAO) w walce z wirusami jak ten – i ufa urządzeniom Tersano.

 

Będziemy testować SAO przeciwko Koronawirusowi i będziemy informować Państwa na bieżąco o postępach. Cały czas wzbogacamy wiedzę na ten temat.W międzyczasie, jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości, proszę o kontakt ze mną.

Podpisane: Steve Hengsperger - President

Wyciąg informacji na temat koronawirusa COVID-19

09 marca 2020

BIULETYN TERSANO W SPRAWIE KORONAWIRUSA

(Tłumaczenie Clean-Ox listu zamieszczonego na stronie www.tersano.com - oryginał dostępny: link)

Biuletyn Tersano w sprawie Koronawirusa z dnia 9.03.2020 - pobierz PDF

Lista patogenów przetestowanych na skuteczność SAO - pobierz PDF